WeVPN Logo

WeVPN Review 2022

Update: 14 juli 2022
Hoogtepunten
  • Houdt geen logs bij
  • Goed in omzeilen blokkades
  • Wisselende snelheden
Score
7.5

Onze WeVPN score

  • Snelheid
    6.0
  • Veiligheid
    8.5
  • Gebruiksgemak
    8.0
  • Servernetwerk
    7.5

WeVPN review (2022): stream anoniem met deze nieuwkomer

Het is niet makkelijk om als nieuwe speler de VPN-markt te betreden. Met zoveel goede providers, is het lastig jezelf te onderscheiden. Toch hield dit WeVPN niet tegenen kwamen ze in 2020 met hun VPN-dienst.

Het bedrijf is heel transparant over zijn privacybeleid (spoiler: het houdt geen logs bij) en geeft zelfs een gedetailleerde roadmap op zijn website waarin WeVPN laat zien wat de plannen voor de komende jaren zijn. Deze plannen zijn zeker nastrevenswaardig, maar is het ook nu al een goede provider? We zochten het voor je uit.

WeVPN review in het kort

WeVPN verdient wat ons betreft een 7.5. Uit ons onderzoek naar snelheid, veiligheid, gebruiksgemak, servernetwerk en extra mogelijkheden komen deze voor- en nadelen naar voren:

PluspuntenMinpunten
Erg transparant in beleid en plannenWisselende snelheden
Houdt geen logs bijRelatief klein servernetwerk, wel op veel locaties servers aanwezig
Behulpzame klantenserviceWebsite en app niet in het Nederlands beschikbaar
Omzeilt blokkade van veel streamingdiensten, waaronder Netflix
Torrents toegestaan
Sterke encryptie
10 gelijktijdige verbindingen toegestaan

Het hoofdkantoor van WeVPN is gevestigd op de Britse Maagdeneilanden. Dit land, dat geen deel uitmaakt van een data-uitwisselingsalliatie, heeft een strenge privacywetgeving. WeVPN houdt dan ook geen logs bij van zijn gebruikers.

Een ander positief punt van deze VPN-aanbieder is dat het de blokkades van bijna alle populaire streamingdiensten weet te omzeilen. Zo kijk je makkelijk naar het hele aanbod van Netflix, Disney Plus en Prime Video. Zelfs de gratis streamingdienst Pluto TV is toegankelijk. Dit alles krijg je voor een betaalbare prijs met een 30 dagen geld-terug-garantie.

Het enige nadeel is dat de snelheden erg wisselvallig zijn bij deze VPN en dat er niet zoveel servers beschikbaar zijn. Zo komt het voor dat je nog wel eens moet wachten tot een video begint met afspelen. We hopen dat dit verbetert naarmate de VPN langer bestaat.

Specificaties WeVPN
Besturingssysteem
  • Android
  • ,
  • Windows
  • ,
  • Mac
  • ,
  • iOS
  • ,
  • Linux
Gelijktijdige verbindingen
  • 10
Torrents
  • Torrents toegestaan
Netflix
  • Werkt met Netflix
Logbeleid
  • Zero logs
Protocollen
  • OpenVPN
  • ,
  • IKEv2
  • ,
  • Wireguard
Betaalmethoden
  • PayPal
  • ,
  • Creditcard
  • ,
  • Amazon Pay
  • ,
  • Cryptocurrency
Geld-terug-garantie
  • Ja
Werkt ook met
  • BBC
  • Disney+
  • Netflix
  • Apple
  • Android
  • Windows
  • Torrent
  • Linux
  • Hide IP
  • Privacy

Snelheid – Hoe snel is WeVPN?

Een VPN moet snel zijn, zodat je niet constant last hebt van bufferende video’s. Je wilt eigenlijk niet merken dat de VPN überhaupt aanstaat. Dit is het geval bij bijvoorbeeld Surfshark, maar WeVPN vertoont niet zo’n geweldige snelheden en verdient slechts een 6. Dit zijn onze belangrijkste bevindingen:

  • De speedtestresultaten van servers die dichtbij staan zijn erg goed.
  • WeVPN laat wisselende snelheden zien, ook met servers die dichtbij staan.

Speedtest resultaten WeVPN

VPN-snelheid hangt af van verschillende factoren. Zo maakt het uit of de VPN-server dichtbij staat, hoe goed je originele internetverbinding was en welk protocol je gebruikt. Wij hebben WeVPN getest vanuit ons kantoor in Nijmegen. We hebben de standaardinstellingen niet aangepast, waardoor WeVPN telkens automatisch het beste protocol voor ons uitkoos.

ServerDownloadsnelheid (Mb/s)Uploadsnelheid (Mb/s)Ping (MS)
Geen VPN (Nijmegen)94,2794,694
Snelste server (Dallas)19,4990,50116
Nederland (Amsterdam)90,7691,0314
Duitsland (Frankfurt am Main)90,7590,5511
Engeland (Londen)90,5714,1023
Amerika Oost (New York)56,3490,6891
Amerika West (Los Angeles)43,8488,19157
Australië (Sydney)18,388,83287
Japan (Tokio)55,4289,64243

Het eerste dat ons opviel was dat WeVPN onze oorspronkelijke locatie niet juist had. De snelste, dichtstbijzijnde server zou namelijk in Dallas, Amerika liggen. Toen andere medewerkers de app uittesten, dacht WeVPN dat deze in Nigeria of India waren. De ‘snelste’ server is dus voor niemand daadwerkelijk de snelste gebleken.

Je ziet in de tabel dat we onze snelheden erg goed behielden als we verbonden met servers die dichtbij staan. Verre VPN-servers vertraagden onze verbinding echter sterk. Als je het vergelijkt met de snelste VPN’s, dan zie je dat deze gemiddeld tot wel 95% van de originele snelheid weten te behouden tijdens een verbinding met Amerikaanse servers. WeVPN behoudt hooguit ongeveer 60% (New York server). Andere Amerikaanse servers, zoals die in Dallas, verliezen nog meer snelheid.

Snelheid in alledaags gebruik

Tijdens het browsen stelde WeVPN ons teleur. Zelfs met de Nederlandse servers wisselde de snelheid heel erg, waardoor we vaker merkten dat pagina’s er lang over deden om te laden.

Ook tijdens het streamen van Netflix of filmpjes kijken op YouTube merkten we dat het even duurde voordat de film begon. Zodra de film eenmaal was gestart, konden we meestal wel doorkijken. Op Disney+ merkten we wel dat streams soms vastliepen.

Tijdens het downloaden van torrents duurde het soms lang voordat de download begon. Eenmaal begonnen, verliep deze soepel. Tijdens het gamen ervaarden we echter zo veel lag, dat we niet echt online multiplayer games konden spelen. Als je een VPN zoekt om te gamen, kun je dus beter voor een andere VPN-dienst kiezen.

Veiligheid – Hoe veilig is WeVPN?

De belangrijkste reden om een VPN te gebruiken is je online anonimiteit en veiligheid beschermen. WeVPN scoort op dit vlak een 8.5. Dit zijn de belangrijkste conclusies:

  • WeVPN gebruikt sterke encryptieprotocollen en heeft een kill switch.
  • De dienst houdt geen logs bij.
  • WeVPN werkt met RAM-only servers.
  • Je kunt je account anoniem aanmaken met een anoniem e-mailadres en crypto.

Protocollen

WeVPN versleutelt al je internetverkeer middels AES 256-bit encryptie. Dit is momenteel de beste vorm van encryptie. Ook werkt WeVPN alleen met sterke VPN-protocollen om je gegevens te beveiligen:

  • OpenVPN (UDP en TCP)
  • IKEv2
  • WireGuard

Wil je meer weten over de voor- en nadelen van deze protocollen? Neem dan een kijkje bij onze VPN-protocol vergelijkingen.

Kill switch

Op zowel je computer als telefoon kun je gebruikmaken van WeVPN’s kill switch. Deze is niet automatisch ingeschakeld, maar we raden je aan dit wel te doen om je privacy te beschermen. Zo ben je er namelijk zeker van dat je niet per ongeluk zonder VPN-verbinding online gaat.

De kill switch van WeVPN heeft twee standen:

  • Auto. Hiermee blokkeert de VPN je internetverkeer zodra de verbinding onverhoopt wegvalt.
  • Always. Hiermee blokkeert de VPN al je internetverkeer als je niet verbonden bent met de VPN. Ook als je de VPN handmatig hebt uitgeschakeld, blijft je privacy zo gewaarborgd.

We raden je aan ‘Auto’ sowieso in te schakelen. Voor extra bescherming is ‘Always’ een goede keuze. Je blijft dan namelijk ook offline gedurende het opstarten en afsluiten van je computer, terwijl dit een korte periode van kwetsbaarheid is als je voor ‘Auto’ kiest.

Logbeleid en privacy

WeVPN’s privacybeleid is erg transparant en verzekert ons ervan dat de VPN een echte ‘no log’-VPN is. Dit kan ook, omdat het hoofdkantoor gevestigd is op de Britse Maagdeneilanden. Hier is de privacywetgeving erg voordelig. Deze zaken logt de dienst dan ook niet:

  • Wat je doet binnen de VPN.
  • DNS-aanvragen.
  • Connectielogs, waaronder timestamps.
  • Je IP-adres en andere locatiegegevens.
  • Je bandbreedte

Wel verzamelt de dienst de totale hoeveelheid data die je gebruikt binnen de VPN. Dit doet WeVPN niet om je gebruik te limiteren, maar om te controleren dat er niet één gebruiker is die meer data gebruikt dan alle andere gebruikers samen. Dit kan namelijk een teken zijn van een DDoS-aanval.

Verder zijn er twee zaken die de dienst kan loggen als je hier expliciet toestemming voor geeft. Het gaat hier om diagnostische data en je IP-adres als je de SmartDNS feature gebruikt. De diagnostische data wordt, als je hier toestemming voor geeft, op een geanonimiseerde manier verzameld. Om de SmartDNS feature te gebruiken, moet je je eigen IP-adres whitelisten. Dit IP wordt dan opgeslagen.

WeVPN gebruikt bovendien RAM-only servers. Data op deze servers wordt dus automatisch verwijderd tijdens een system reboot. Mocht er een datacentrum zijn dat van WeVPN eist om gebruiksgegevens op te slaan, dan sluit de VPN zijn dienst in dit datacentrum. Dat het deze claim serieus neemt, bleek na het nieuws dat VPN’s in India hun gegevens moeten opslaan. WeVPN sloot zijn Indiase server en verving deze door een virtuele server vanuit Singapore.

Welke gegevens heeft WeVPN nodig?

Om een WeVPN-account aan te maken moet je een e-mailadres opgeven. Daarnaast moet je betaalgegevens doorgeven. Deze informatie komt dus in handen van WeVPN (dat het niet deelt met derden), maar ook in die van de betalingsverwerker, zoals PayPal.

Het is mogelijk om een anoniem e-mailadres te gebruiken en te betalen met Bitcoin of een andere cryptocurrency. Hierdoor kun je dus helemaal anoniem blijven. Let er wel op dat je geen recht meer hebt op de geld-terug-garantie, als je betaalt met crypto.

Gebruiksgemak – Hoe gebruiksvriendelijk is WeVPN?

Een VPN die makkelijk te installeren en gebruiken is, heeft altijd een streepje voor. Ook wil je problemen makkelijk kunnen oplossen met behulp van een klantenservice. WeVPN scoort op dit gebied een 8.

  • De WeVPN-app is gemakkelijk te downloaden.
  • De website en app zijn niet in het Nederlands beschikbaar.
  • Een abonnement is relatief goedkoop.
  • Er is een live chat.

WeVPN website en installatieprocedure

De WeVPN-website is prettig en overzichtelijk vormgegeven. Op de homepage vind je direct de knop om een abonnement af te sluiten. Ook lees je hier allerlei informatie over de VPN-dienst. Onderaan de pagina kun je navigeren naar de transparency reports en warrant canary, waaruit blijkt dat WeVPN nog nooit informatie met de overheid of andere instanties heeft gedeeld. Het enige nadeel van de site is dat deze niet beschikbaar is in het Nederlands (wel in het Engels, Frans, Duits en Spaans).

Ondanks het feit dat WeVPN relatief nieuw is, heeft het apps voor bijna elk device. Hieronder vallen Windows, macOS, Android, iOS, Chrome OS, Amazon Fire OS en Android-tv’s. Ook biedt WeVPN browserextensies aan en vind je op de site handige handleidingen om WeVPN op je router te installeren.

Zo installeer je de WeVPN-software op je computer:

  1. Ga naar de WeVPN-website en kies een van de drie abonnementen.
  2. WeVPN prijzen
  3. Vul een e-mailadres en wachtwoord in. Vul ook je betaalgegevens in en klik op ‘Join Now‘.
  4. WeVPN inschrijfformulier met betaalmethode
  5. Download de app voor jouw besturingssysteem.
  6. Lijst met ondersteunde besturingssystemen van WeVPN
  7. Open het gedownloade bestand en volg de installatie-wizard. Op Windows verloopt dit proces automatisch. Je moet alleen toestaan dat het programma geïnstalleerd mag worden. Op macOS moet je wat meer stappen doorlopen:
  8. WeVPN software installatie
  9. De app start nu vanzelf. Vul je e-mailadres en wachtwoord in om te beginnen.
  10. WeVPN login

Wil je de app op je smartphone? Dan vind je WeVPN gewoon in de Google Play Store, Apple Appstore en andere appstores. WeVPN installeren op je smartphone of tablet doe je zo:

VPN Algemeen Installeren Stappenplan Smartphone

Uitstraling en gebruiksgemak WeVPN software

De WeVPN-app is erg overzichtelijk. Zodra je bent ingelogd kun je direct verbinding maken met de ‘beste serverlocatie’. Deze locatie lijkt echter niet altijd te kloppen, dus we raden je aan om zelf een server uit te kiezen. Dit doe je door op de drie bolletjes rechtsboven in beeld aan te klikken en te kiezen voor ‘VPN locations’.

WeVPN software

Wanneer je op ‘VPN locations‘ klikt, open je een nieuw venster waar je een serverlocatie kunt uitkiezen. De beste locatie staat hier bovenaan, waarna je de locaties ziet waarmee je recentelijk verbinding hebt gemaakt. Door naar beneden te scrollen zie je de rest van de opties.

WeVPN serverlijst

Er is ook een instellingenmenu. Deze vind je ook weer door op de drie puntjes te klikken. Je opent nu een venster met verschillende tabbladen waarbinnen je je instellingen kunt aanpassen. Onder ‘Privacy‘ zet je bijvoorbeeld de kill switch aan en onder ‘Protocol‘ kies je het VPN-protocol dat je wilt gebruiken.

WeVPN settings

Het enige dat we missen is een optie om de taalinstellingen aan te passen. Net zoals de website is de WeVPN-software niet in het Nederlands beschikbaar. De app is alleen in het Engels.

Prijzen en betaalmogelijkheden

WeVPN heeft drie abonnementen. Alle drie bieden ze dezelfde features, waaronder toegang tot alle VPN-servers, 10 gelijktijdige verbindingen, SmartDNS voor Apple TV en gameconsoles, WeBlock en WeALERT. Je krijgt bovendien toegang tot de Discord-server van WeVPN.

Het verschil tussen de abonnementen zit hem in de duur. Het gaat om deze drie opties:

  • Twee jaar + drie maanden voor 2,59 dollar (ongeveer 2,59 euro) per maand. Je betaalt wel in één keer 69,95 dollar (69,95 euro).
  • Één jaar voor 4,16 dollar (ongeveer 4,16 euro) per maand. Je betaalt in één keer 49,95 dollar (49,95 euro).
  • Één maand voor 9,95 dollar (ongeveer 9,95 euro) per maand.

Bij alle abonnementen heb je recht op een 30 dagen geld-terug-garantie. Je kunt WeVPN dus een maand gratis proberen. Let er wel op dat dit recht vervalt, als je met cryptocurrency betaalt.

Je kunt op deze manieren betalen:

  • Creditcard.
  • PayPal.
  • Amazon Pay.
  • Crypto (BTC, LTC, ETH, BCH, BEAM, XRP, ZEC, DOGE, XMR).

Klantenservice

Op de eerste plaats heeft de WeVPN-website een uitgebreide help-sectie. Hier vind je artikelen met veelgestelde vragen, over het verhelpen van technische problemen en verschillende installatiehandleidingen.

Kom je er niet uit? Dan is er een live chat aanwezig. Deze is voor iedereen beschikbaar, ook voor mensen die nog geen klant zijn. Je kunt direct beginnen met je vraag stellen en je krijgt spoedig antwoord van een medewerker. Toen wij de klantenservice benaderden, werden we erg vriendelijk te woord gestaan. Ook wist de medewerker waar deze het over had.

Als je dit liever doet, kun je ook een support ticket aanmaken of een e-mail sturen met je vraag.

Servernetwerk WeVPN

Veel servers helpen je bij het omzeilen van online censuur en geografische blokkades. WeVPN scoort op dit onderdeel een 7.5 en wel om deze redenen:

  • WeVPN heeft relatief weinig servers verdeeld over veel locaties en landen.
  • Je kunt geen dedicated IP-adres gebruiken.
  • WeVPN verschaft je toegang tot veel buitenlandse streamingdiensten en Netflix-bibliotheken.

Aantal servers en locaties

WeVPN heeft 100+ servers verdeeld over 70 locaties in 50 landen. In welke landen de VPN-provider servers heeft, zie je in deze tabel. In Canada heb je de keuze uit 3 verschillende steden, in Finland, Rusland, India en het Verenigd Koninkrijk uit 2, in de Verenigde Staten uit 15. In de overige landen is er slechts een serverlocatie beschikbaar.

WerelddeelLanden
Afrika en Midden-OostenEgypte, Israël, Nigeria, Verenigde Arabische Emiraten, Zuid-Afrika
Azië en OceaniëAustralië, Filipijnen, Hongkong, India, Indonesië, Japan, Maleisië, Nieuw-Zeeland, Singapore, Taiwan, Vietnam, Zuid-Korea
EuropaBelgië, Bulgarije, Denemarken, Duitsland, Estland, Finland, Frankrijk, Griekenland, Hongarije, Ierland, IJsland, Italië, Luxemburg, Nederland, Noorwegen, Oekraïne, Oostenrijk, Polen, Portugal, Roemenië, Rusland, Servië, Spanje, Tsjechië, Turkije, Verenigd Koninkrijk, Zweden, Zwitserland
Midden- en Zuid-AmerikaArgentinië, Brazilië, Mexico
Noord-AmerikaCanada, Verenigde Staten

WeVPN heeft het op zijn website over ‘WePlay‘. In eerste instantie dachten we dat het hierbij ging om speciale streamingservers. WePlay is echter de naam die de dienst geeft aan de feature dat VPN-servers wereldwijd content kunnen unblocken. Dit is dus een feature van elke normale server.

Dedicated IP-adres

WeVPN biedt geen dedicated IP-adres. Met een dedicated IP krijg je een eigen IP-adres om te gebruiken, elke keer dat je met de VPN verbinding maakt. Het nadeel is dat je hierdoor minder anoniem bent, dan wanneer je het IP deelt met alle andere VPN-gebruikers. Het voordeel van een dedicated IP is dat je makkelijker toegang krijgt tot Netflix. De streamingdienst ziet dan namelijk niet verschillende accounts vanuit hetzelfde IP-adres zich aanmelden.

Mocht je graag een persoonlijk IP-adres gebruiken, dan ben je bij WeVPN dus niet aan het juiste adres. Er zijn providers die wel deze extra functie hebbem. Zo kun je je internetgebruik beveiligen via een dedicated IP van NordVPN.

Mogelijkheden WeVPN

Om zich te onderscheiden van de rest bieden veel VPN’s extra diensten aan. Zo doet WeVPN bijvoorbeeld extra zijn best om geografische blokkades van streamingdiensten te omzeilen. Andere mogelijkheden van WeVPN zijn:

  • Je kunt in principe torrents downloaden.
  • WeVPN heeft verschillende manieren om split-tunneling te gebruiken.
  • Je kunt gebruikmaken van een tracker- ad- en malwareblokker genaamd WeBlock.
  • WeAlert laat je controleren of je e-mailadres is gelekt.

WeVPN en Netflix + andere streamingdiensten

We hebben verschillende Netflix-bibliotheken proberen te openen met WeVPN. De VPN-dienst bleek erg goed in het omzeilen van regioblokkades. Zo kregen we toegang tot de Nederlandse Netflix, Netflix US en Netflix UK.

Ook kregen we gemakkelijk toegang tot andere streamingdiensten. Zo konden we probleemloos gebruikmaken van Pluto TV en het internationale aanbod van Disney+. Ook Hulu, BBC iPlayer en Amazon Prime Video werkten met WeVPN. De enige streamingdienst waar we geen toegang toe kregen was HBO Max.

WeVPN en torrents

Toen we verbonden waren met WeVPN, konden we diverse torrentsites bezoeken. We omzeilden zelfs de Nederlandse blokkade van the Pirate Bay.

WeVPN ondersteunt peer-to-peer (p2p)-netwerken. Dus we konden gewoon torrents downloaden. Door de wisselende snelheden raden we voor torrenting echter toch andere VPN’s aan. Een voorbeeld van een goede VPN voor torrenting uit dezelfde prijsklasse is NordVPN.

Split-tunneling

WeVPN heeft ook een split-tunneling functie. Dit is een prettige feature als je wél veilig en anoniem wilt browsen, maar tegelijkertijd gewoon toegang wilt hebben tot de Nederlandse Netflix vanuit huis. WeVPN’s split-tunneling vind je binnen de instellingen onder ‘Network‘. Je krijgt hier twee opties:

  • Split Tunneling. Kies hierbij of alle apps op je apparaat de VPN moeten gebruiken (standaard) of sluit specifieke apps uit van deze verplichting. Ook kun je instellen dat alleen specifieke apps wél van de VPN-verbinding gebruik moeten maken.
  • VPN App Enforcement. Selecteer hier apps waarvan je wilt dat ze nooit online kunnen gaan zonder VPN-verbinding.

WeVPN software scherm "Split Tunneling"

WeBlock en WeAlert

WeVPN heeft twee extra features: WeBlock en WeAlert.

WeBlock blokkeert advertenties, trackers en malware. Dit doet het op basis van gegevens van het URLHaus project. Dit is een project van het Instituut voor Cybersecurity en Engineering aan de Hogeschool van Bern. Let op! WeBlock is geen alternatief voor een goed antivirusprogramma. Deze feature scant namelijk niet je device en bestanden, alleen het binnenkomende internetverkeer.

Je ziet WeBlock wel binnen de app, maar hier kun je deze niet aan- of uitzetten. Dat doe je via de accountpagina op de WeVPN-website. WeBlock wordt dan aangezet op alle devices waarop je WeVPN aan hebt staan. We merkten wel dat deze feature zichzelf soms uitzet als je uitlogt van de website.

WeVPN WeBlock

WeAlert is ook een feature die je alleen op de website kunt gebruiken. Binnen je accountpagina vul je hiervoor een e-mailadres in waarvan je wilt weten of deze bij een datalek betrokken is geweest. WeAlert zoekt niet zelf het internet, inclusief het dark web, af naar jouw e-mailadres. Hiervoor gebruikt het een integratie van Have I Been Pwned.
WeVPN WeAlert

Conclusie – Onze ervaringen met WeVPN

WeVPN is een nieuwe, veelbelovende VPN-dienst. Je data is veilig met deze VPN en je kunt er wereldwijd de beste films en series mee streamen. Als de provider zijn snelheidsproblemen oplost en zijn servernetwerk uitbreidt, kan het zeker gaan meedingen naar een plek in de top 5. Nu kan het op deze punten nog niet tippen aan bijvoorbeeld Surfshark.

WeVPN review: veelgestelde vragen

Wil je een kort antwoord op je vraag? Kijk dan in onze FAQ. Klik op een vraag om het antwoord te zien.

WeVPN is een Virtual Private Network (VPN) provider die in 2020 is opgericht. De dienst houdt geen gegevens over je bij en laat je geografische streamingblokkades makkelijk omzeilen. Helaas zijn de snelheden wisselvallig.

Wil je meer weten over WeVPN? Lees dan onze volledige review van deze provider.

WeVPN gebruikt sterke encryptieprotocollen, is gevestigd op het privacyvriendelijke Britse Maagdeneilanden en houdt geen logs bij. WeVPN is dus zeker betrouwbaar. Wil je meer weten? Lees dan de volledige review.

Ja, WeVPN weet verschillende Netflix-bibliotheken te unblocken. Zo kregen we tijdens onze tests toegang tot de Britse Netflix, Amerikaanse Netflix en Nederlandse Netflix.

Ook andere streamingdiensten kun je met WeVPN gebruiken. Lees er alles over in onze uitgebreide WeVPN review.

WeVPN kun je op 10 apparaten gelijktijdig gebruiken. Voor de meeste mensen is dit meer dan genoeg.

Wil je echter al je devices beschermen? Kies dan voor Surfshark. Deze provider staat een onbeperkt aantal gelijktijdige verbindingen toe.

Ja, WeVPN staat je toe torrents te downloaden. Door de wisselende snelheden van WeVPN is dit echter niet de beste VPN.

Om anoniem en veilig torrents te downloaden, kun je beter NordVPN of een van de andere beste download-VPN’s gebruiken.

Hoewel WeVPN niet de goedkoopste VPN is, is het zeker niet de duurste. Je hebt de keuze uit deze abonnementen:

  • Twee jaar + drie maanden voor ongeveer 2,59 euro per maand.
  • Één jaar voor ongeveer 4,16 euro per maand.
  • Één maand voor ongeveer 9,95 euro per maand.

Nee, WeVPN is niet gratis. Wel kun je een maand lang gratis gebruikmaken van deze VPN door de 30 dagen geld-terug-garantie.

Ben je op zoek naar een echte gratis VPN? Kies er dan een uit deze lijst beste gratis VPN’s om er zeker van te zijn dat de dienst veilig is en niet te strenge data- of snelheidslimieten heeft.

Persoonlijke meningen experts VPNgids.nl

“Een veelbelovende nieuwkomer die nu al fijn werkt voor streaming”
Onze score
7.5
Tamara van Seggelen
Tamara van Seggelen
Het is een verademing een nieuwe VPN te zien die zó transparant is over zijn privacybeleid. En zoveel streamingmogelijkheden, dat is zeker mooi meegenomen.
Het is een verademing een nieuwe VPN te zien die zó transparant is over zijn privacybeleid. En zoveel streamingmogelijkheden, dat is zeker mooi meegenomen.
Bezoek WeVPN