Celo VPN Logo

Celo VPN Review 2022

Update: 16 augustus 2022
Hoogtepunten
  • Niet gebruiksvriendelijk
  • Inconsistente snelheden
  • Geen gebruikslogs
Score
4.5

Onze Celo VPN score

  • Snelheid
    4.5
  • Veiligheid
    6.0
  • Gebruiksgemak
    3.5
  • Servernetwerk
    4.0

Celo VPN Review (2022): prijzige en teleurstellende service

Celo VPN is een niet zo bekende VPN uit Australië. Het belooft een ‘no log’-beleid, goede beveiliging en hoge snelheden. Wij testten de service om te achterhalen of het de beloftes waarmaakt.

Om het antwoord alvast te verklappen: nee, dit doet de provider niet. Als je op zoek bent naar een goede VPN met een ‘no log’-beleid en hoge snelheden, kun je beter kiezen voor bijvoorbeeld Surfshark. Je bent dan ook nog een stuk goedkoper uit.

Celo VPN review in het kort

Celo VPN is niet de beste VPN. We waarderen de service slechts met een 4.5. Als je voor minder geld een betere service wilt krijgen, kun je beter kijken naar de top 5 VPN’s. Dit zijn de plus- en minpunten van Celo VPN:

PluspuntenMinpunten
Geen logs van je VPN-gebruikErg langzaam en inconsistente snelheden
Prima klantenserviceGecompliceerd installatieproces
Gebruikt het sterke OpenVPN-protocolNiet gebruiksvriendelijke software
Je kunt betalen met crypto voor anonimiteitOnduidelijk privacybeleid
Klein servernetwerk
Prijzig
Geen toegang tot de meeste streamingdiensten

Celo VPN is een VPN van het Australische bedrijf Celo Net. Je hebt de keuze uit verschillende software clients voor Windows en macOS. Ook kun je de VPN handmatig instellen op Android, iOS en Linux. Celo VPN’s software is niet gebruiksvriendelijk, zeker niet voor beginners.

Celo VPN is ook niet de goedkoopste VPN. De goedkoopste optie is een jaarabonnement met 8 gelijktijdige verbindingen voor iets minder dan 5 euro per maand. Bij ieder moment krijg je een geld-terug-garantie van 10 dagen.

Helaas is Celo VPN ook geen snelle VPN en kun je er geen buitenlandse Netflix-library’s mee unlocken. Wel krijg je toegang tot BBC iPlayer en NPO Start, al zorgt de wisselende snelheid ervoor dat je niet echt kunt genieten van de streams.

Het voordeel van Celo VPN is dat de dienst prima beveiliging biedt. Je kunt kiezen uit de sterke encryptieprotocollen WireGuard en OpenVPN en de provider houdt geen logs bij over je VPN-gebruik.

Specificaties Celo VPN
Besturingssysteem
  • Windows
  • ,
  • Mac
Gelijktijdige verbindingen
  • 8
Torrents
  • Torrents toegestaan
Logbeleid
  • Zero logs
Protocollen
  • Shadowsocks
  • ,
  • Wireguard
  • ,
  • OpenVPN
  • ,
  • IKEv2
  • ,
  • L2TP/IPsec
  • ,
  • SSTP
  • ,
  • PPTP
Betaalmethoden
  • PayPal
  • ,
  • Creditcard
  • ,
  • Cryptocurrency
Geld-terug-garantie
  • Ja
Werkt ook met
  • Apple
  • Windows
  • Torrent
  • Hide IP
  • BBC

Snelheid – Hoe snel is Celo VPN?

Scorebalk die de score "4,5/10" laat zien

Van een VPN wil je eigenlijk zo min mogelijk merken. Daarom mag een VPN je verbinding niet te sterk vertragen. Helaas is dat bij Celo VPN wel het geval. Op snelheid verdient deze VPN-dienst slechts een 4.5. Dit zijn onze conclusies:

  • Serversnelheden zijn erg wisselend.
  • Servers die verder weg liggen zorgen voor veel verlies van internetsnelheid.
  • Surfen, gamen en streamen is problematisch met Celo VPN.

Speedtest resultaten Celo VPN

Hoe snel een VPN is hangt af van meerdere factoren, waaronder je eigen locatie en het gekozen protocol. Wij hebben daarom eerst een nul-meting gedaan via onze reguliere internetverbinding op kantoor in Nijmegen. Voor elke test hebben we het OpenVPN-protocol gebruikt.

ServerDownloadsnelheid (Mb/s)Uploadsnelheid (Mb/s)Ping (MS)
Geen VPN94,6494,8411
Snelste serverN.v.t.N.v.t.N.v.t.
Nederland (Amsterdam)87,8990,1410
Duitsland (Frankfurt)55,3590,5718
Verenigd Koninkrijk (Londen)32,5790,0829
Amerika (New York)16,1190,44172
Amerika (Los Angeles)7,2679,27275
Australië (Sydney)5,194,11539
Japan (Tokio)9,8835,79487

Zoals je in de tabel ziet, verliest Celo VPN heel wat snelheid bij de servers die in het buitenland liggen. Hier moet nog bij opgemerkt worden dat de serverlocaties niet altijd kloppen. Volgens Celo VPN verbonden we bijvoorbeeld met Nederlandse servers in Amsterdam, maar in werkelijkheid kregen we een IP-adres uit Geffen. Dit ligt dichterbij onze huidige locatie en dat kan positieve invloed hebben op de snelheid.

Daarbij zijn de snelheden in de tabel de gemiddelden uit verschillende metingen. Celo VPN is wisselend in snelheid. Zo varieerde de snelheid van de Duitse server tussen de 70,57 Mb/s en 31,99 Mb/s. Zo kun je op het ene moment dus bijvoorbeeld wel gamen, maar enkele minuten later hapert je spel constant.

Voor een goede internetervaring, wil je een VPN die constant hoge snelheden behoudt. We raden Celo VPN in dit opzicht daarom af. Je kunt beter gebruikmaken van een van de snelste VPN’s, zoals Surfshark.

Snelheid in alledaags gebruik

Dat de snelheid van Celo VPN niet optimaal is, merkten we ook tijdens het surfen. Pagina’s laadden namelijk erg langzaam of helemaal niet. Sommige servers, zoals die in Phoenix (Amerika), zorgden er zelfs voor dat we de melding ‘Connection Timed Out’ kregen. Hierbij laden pagina’s zo langzaam dat de verbinding het opgeeft om een website überhaupt te bezoeken.

Ook films streamen of video’s bekijken via YouTube was met Celo VPN problematisch. Het duurde een hele tijd voor een film laadde. Zodra deze startte, bleef hij telkens haperen of verslechterde de beeldkwaliteit drastisch.

Veiligheid – Hoe veilig is Celo VPN?

Scorebalk die de score "6/10" laat zien

Een veilige VPN is een voorwaarde voor een goede VPN. Celo VPN kan op dit punt echter zeker nog verbeteren. Om deze redenen scoort de dienst slechts een 6:

  • Welk VPN-protocol je gebruikt, hangt af van de software. De standaard software gebruikt het veilige OpenVPN-protocol.
  • Het logbeleid van Celo VPN is onduidelijk, maar de VPN zou geen logs bijhouden.
  • Celo VPN’s hoofdkantoor is gevestigd in Australië.
  • Er is geen ingebouwde kill switch, maar een technische gebruiker kan deze wel instellen.
  • De provider vraagt om je volledige naam, maar valideert dit niet. In de praktijk kun je een pseudoniem en cryptocurrency gebruiken om anoniem een abonnement af te sluiten.

Protocollen

Welk VPN-protocol je kunt gebruiken bij Celo VPN, hangt af van de software die je downloadt. Je hebt namelijk twee opties:

  • OpenVPN interface. Hierop gebruik je alleen de sterke encryptie van OpenVPN. We raden je dan ook aan om dit interface te gebruiken, als je voor Celo VPN kiest.
  • Een IKEv2 ‘Phonebook’. Met deze apart te downloaden software kun je gebruikmaken van IKEv2, L2TP/IPsec, PPTP en SSTP. Deze zijn een stuk minder veilig.

Als je graag het nieuwere WireGuard-protocol gebruikt, moet je de klantenservice benaderen. Je downloadt daarna een alternatieve app en importeert de bestanden die je van de klantenservice hebt handmatig.

Logbeleid en privacy

Het privacybeleid en de Terms of Service (TOS) van Celo VPN zijn niet heel duidelijk. Zo kun je in het privacybeleid lezen dat het bedrijf alleen informatie over je verzamelt, wanneer je een bestelling plaatst. In de volgende paragraaf staat dat het je informatie gebruikt als je het bedrijf benadert via live chat of e-mail. Deze contactinformatie zou Celo VPN echter niet opslaan, als het echt alleen data logt bij het bestelproces. Celo VPN lijkt zichzelf hier dus tegenspreken.

Informatie over het logbeleid van de VPN vind je helemaal niet in het privacybeleid. Daarvoor moet je bij de TOS zijn. Hier lezen we dat Celo VPN de volgende gegevens niet logt:

  • Gebruikersactiviteit. Wat je via de VPN doet.
  • Serverlogs. Ook wel connectielogs genoemd.

In de FAQ-sectie van de website lezen we echter dat Celo VPN wel bijhoudt op welke datum en hoe laat je inlogt in de client area. Wij gaan ervan uit dat het hier gaat om de client area op de website, niet de connectie met een VPN-server.

Ook zegt Celo VPN je gegevens niet te delen met derden, tenzij het bedrijf een verzoek krijgt van een bevoegde rechtbank. Aangezien het hoofdkantoor in Australië gevestigd is, baart ons dat wel enige zorgen. Australië maakt namelijk deel uit van de 5 eyes alliantie om gegevens uit te wisselen om ‘wereldvrede te behouden’. Toen we hiernaar informeerden bij de klantenservice kregen we de volgende geruststelling:

  • Australië heeft dataopslagwetten, maar dwingt deze niet af.
  • Celo VPN kan geen gegevens afgeven, omdat het gebruikmaakt van aangepaste VPN-protocollen die geen logs bijhouden en worden de logs die er zijn ongeveer elke 10 seconde gedeletet.

Kill switch

Celo VPN heeft geen ingebouwde kill switch. Wel is het mogelijk om instellingen op je computer aan te passen, zodat je gebruik kunt maken van een kill switch. Hoe je dit doet, wordt op de Celo VPN website uitgelegd voor zowel Windows 7 en 10 als voor macOS.

Dit is zeker voor beginnende gebruikers erg lastig. Daarom kunnen zij beter kiezen voor een dienst als Private Internet Access (PIA). De app van deze VPN-provider heeft een ingebouwde kill switch, waardoor je internetverbinding stopgezet wordt als de VPN wegvalt. Zo ga je niet per ongeluk onbeveiligd online. PIA heeft zelfs een permanente kill switch, zodat je zelfs tijdens het opstarten en afsluiten van je pc veilig blijft.

Welke gegevens heeft Celo VPN nodig?

Om een account aan te maken bij Celo VPN hebben ze de volgende gegevens nodig:

  • Een voor- en achternaam. Hier kun je een pseudoniem invullen.
  • Een e-mailadres. Hier kun je een anoniem e-mailadres gebruiken.
  • Het land en de provincie waar je woont.
  • Een gebruikersnaam en wachtwoord.
  • Betaalgegevens. Je hebt de keuze uit PayPal, creditcard en verschillende cryptocurrency’s.

Gebruiksgemak – Hoe gebruiksvriendelijk is Celo VPN?

Scorebalk die de score "3,5/10" laat zien

Celo VPN is helaas niet gebruiksvriendelijk. We kunnen de dienst niet meer dan een 3.5 geven. Dit zijn onze belangrijkste conclusies:

  • De website is overzichtelijk, maar mist informatie.
  • Het installatieproces is gecompliceerder dan nodig.
  • Voor verschillende VPN-protocollen heb je een aparte app nodig.
  • De software is gedateerd en lastig in gebruik.
  • De VPN is relatief duur.
  • Je kunt anoniem betalen met cryptocurrency, maar je hebt dan geen recht op de 10 dagen geld-terug-garantie.
  • De klantenservice is alleen bereikbaar via een support ticket.

Celo VPN website en installatieprocedure

De Celo VPN website is overzichtelijk, maar bevat erg weinig informatie. Installatiehandleidingen vind je er relatief gemakkelijk, maar meer info over bijvoorbeeld specifieke features en protocollen is verborgen of helemaal niet aanwezig. Ook is de website niet in het Nederlands beschikbaar.

Celo VPN Website Homepage

Als je naar beneden scrolt op de home page, vind je de verschillende abonnementen. Als je op de knop ‘Sign Up Now‘ onder een van deze pakketten klikt, begint het aanschafproces:

  1. Controleer dat je het juiste abonnement hebt aangeklikt en klik op ‘Checkout‘. Als je al weet dat je met PayPal wilt betalen, kan dat nu ook al.
  2. Celo VPN bestelpagina
  3. Vul je naam, e-mailadres, land en provincie in. Je kunt voor al deze gegevens een pseudoniem gebruiken, als je anoniem wilt blijven.
  4. Celo VPN Website pagina "Checkout" deel 1
  5. Kies een gebruikersnaam en wachtwoord.
  6. Celo VPN Website pagina "Checkout" deel 2
  7. Selecteer een betaalmethode en klik op ‘Complete Order‘.
  8. Celo VPN Website pagina "Checkout" deel 3
  9. Je gaat nu automatisch verder naar je accountpagina op de website. Om de juiste software te downloaden, klik je op je ‘Support‘ en kies je voor de optie ‘Downloads‘.
  10. Celo VPN accountpagina op de website
  11. Klik op de software die bij jouw besturingssysteem past. We raden je aan de OpenVPN client te gebruiken, niet het Windows Phonebook, omdat je dan gebruik kunt maken van de sterkste encryptiemethode.
  12. Celo VPN Website pagina "Downloads"
  13. Open het gedownloade bestand en volg de installatiewizard. Heb je toch voor het Phonebook gekozen? Pak dan eerst het zip-bestand uit en open dan het programma dat erin zit.

Uitstraling en gebruiksgemak Celo VPN software

We hebben Celo VPN op zowel Windows als macOS getest. Ook hebben we de Windows Phonebook applicatie bekeken. Laten we beginnen met de OpenVPN app op Windows:

De app zit vast aan de taakbalk rechtsonder in je scherm. Je kunt deze alleen openen door er met je rechtermuisknop op te klikken. Je krijgt dan deze lijst met serverlocaties waaruit je kunt kiezen:

Serverlijst in de Celo VPN app

Onder ‘Advanced‘ heb je de optie om per server aan te geven of je het OpenVPN-UDP of OpenVPN-TCP protocol wilt gebruiken. Als je op een serverlocatie klikt, moet je inloggen om daadwerkelijk verbinding te maken. Als je op ‘Wachtwoord onthouden’ klikt, hoeft dit slechts één keer per server, maar we vinden het nog steeds meer werk dan nodig is. Wil je wisselen van server? Dan moet je bovendien eerst handmatig de verbinding met de vorige server verbreken.

Inlogscherm van Celo VPN

Er is ook een instellingenmenu. Op Windows stelt dit menu weinig voor. Je kunt handmatig een proxyserver instellen, de taalinstellingen aanpassen (Nederlands is een optie), script timeouts en port offsets instellen. Als je niet weet hoe VPN’s precies werken, raden we je af om deze instellingen aan te passen.

Celo VPN Instellingen in de app

Op macOS heb je meer zaken die je kunt instellen, zoals je in onderstaande screenshot ziet.

Instellingen van Celo VPN VPN-servers

De IKEv2 Windows Phonebook is een app die los staat van de taakbalk. Op de homepage kun je een server kiezen om mee te verbinden.

Celo VPN IKEv2 netwerkverbinding

Als je op ‘Eigenschappen‘ klikt, open je het instellingenmenu. Hier kun je bijvoorbeeld kiezen voor andere VPN-protocollen, een kill switch inschakelen (dit heet ‘Versleuteling verplicht‘) en handmatig netwerken invoeren. Zeker voor niet technisch onderlegde gebruikers is dit een erg gecompliceerde app.

Celo VPN IKEv2 instellingen

Ben je een beginnende VPN-gebruiker en wil je er zeker van zijn dat je een makkelijk te besturen app hebt? Dan raden we je NordVPN aan. Ook andere VPN’s uit onze top 5 bieden gebruiksvriendelijke apps, waardoor je niet per ongeluk onveilig online gaat.

Prijzen en betaalmogelijkheden

Celo VPN heeft geen gratis abonnement. Wel kun je gebruikmaken van een 10 dagen geld-terug-garantie op alle abonnementen. Als je je account binnen 10 dagen cancelt, krijg je dus je geld terug. Hiervoor neem je contact op met de klantenservice. Let er wel op dat je bij betaling met bijvoorbeeld cryptocurrency geen recht hebt op een refund.

Celo VPN heeft niet de meest goedkope opties. Voor een betere service voor een lagere prijs, kun je terecht bij bijvoorbeeld Surfshark. Bovendien is de geld-terug-garantie van Celo VPN relatief kort in vergelijking met Surfshark en andere goede premium VPN’s. Zij hanteren vaak een proefperiode van 30 dagen.

Alle abonnementen van Celo VPN bieden dezelfde service van de VPN op 8 apparaten tegelijkertijd. Het verschil in prijs zit hem in de duur van het abonnement:

  • Één maand voor 6 dollar (ongeveer 5,91 euro).
  • Drie maanden voor 16,50 dollar (ongeveer 16,25 euro). Dit komt neer op 5,50 dollar/5,42 euro per maand.
  • Zes maanden voor 32 euro (ongeveer 31,53 euro). Dit komt neer op 5,33 dollar/5,25 euro per maand.
  • Een jaar voor 58 dollar (ongeveer 57,14 euro). Dit komt neer op 4,83 dollar/4,76 euro per maand.

Celo VPN prijzen

Er zijn verschillende betaalmethoden:

Klantenservice

De klantenservice van Celo VPN is alleen bereikbaar via een support ticket. Deze maak je aan via je accountpagina of de chatbubbel op de website. In de TOS valt te lezen dat de klantenservice binnen 7 dagen op deze tickets reageert.

We hebben de klantenservice zelf meerdere keren benaderd. Afhankelijk van het onderwerp kregen we al na enkele uren antwoord (een vraag over de VPN gebruiken op macOS), of pas na enkele dagen (een vraag over het privacybeleid).

De medewerker gaf nuttige hulp, maar we vinden het jammer dat het minimaal enkele uren duurt voor we antwoord kregen. Zeker gezien het feit dat de VPN niet heel gebruiksvriendelijk is, zullen klanten vragen stellen waarop ze snel antwoord willen.

Servernetwerk Celo VPN

Scorebalk die de score "4/10" laat zien

Het servernetwerk van Celo VPN is niet het beste op de markt. We kunnen de VPN-dienst hiervoor slechts waarderen met een 4. Dit zijn onze belangrijkste conclusies:

  • Celo VPN heeft servers in slechts 23 locaties (15 landen), waarvan niet elke server correct werkt.
  • Speciale streamingservers die Celo VPN aanbiedt, unlocken geen extra streamingservices.
  • Celo VPN biedt geen dedicated IP-adressen aan.

Aantal servers en locaties

Celo VPN heeft maar weinig server. Met OpenVPN kun je gebruikmaken van 23 locaties in 15 landen. Voor al deze locaties kun je kiezen uit een UDP- en TCP-protocol. Helaas werkte niet elke server van Celo VPN. Zo verbonden we met Chicago, maar kregen geen verbinding met het internet.

De locaties die de app aangeeft lijken ook niet te altijd kloppen. Zo verbonden we met een server in Amsterdam, maar kregen we een IP-adres uit Geffen (Noord-Brabant). Ook kregen we een IP uit Charlotte (North Carolina), toen we verbonden met Atlanta (Georgia).

Celo VPN heeft servers in de volgende landen:

RegioLanden
Azië en OceaniëAustralië, India, Japan, Singapore
EuropaDuitsland, Frankrijk, Luxemburg, Nederland, Rusland, Spanje, Verenigd Koninkrijk, Zweden, Zwitserland
Noord-AmerikaCanada, Verenigde Staten

Celo VPN heeft naast zijn reguliere servers twee speciale streamingservers: UK Streaming Server en US Streaming Server. Deze lijken echter niet iets anders te doen dan de reguliere servers. Ze gaven ons geen toegang tot extra streamingdiensten en waren ook niet sneller dan de reguliere servers.

Dedicated IP-adres

Celo VPN biedt geen dedicated IP-adressen aan. Een dedicated IP is een IP-adres dat alleen door jou gebruikt mag worden. Je gaat dan nog steeds via de versleutelde VPN-verbinding online, maar deelt het IP-adres niet met andere gebruikers.

Het voordeel van een dedicated IP is dat streamingdiensten en andere websites minder snel herkennen dat je een VPN gebruikt. Er proberen immers niet meerdere gebruikers via hetzelfde IP-adres in te loggen op een dienst. Het nadeel is dat je minder anoniem bent. Al het internetverkeer kan namelijk direct naar één gebruiker herleid worden.

Wil je gebruikmaken van een dedicated IP-adres? Dan verwijzen we je graag door naar NordVPN. Voor een kleine meerprijs, krijg je bij NordVPN een persoonlijk IP-adres om te gebruiken.

Mogelijkheden Celo VPN

VPN-aanbieders willen zich van hun concurrentie onderscheiden door extra services en toegang tot verschillende streamingdiensten aan te bieden. Dit kunnen we over Celo VPN zeggen:

  • Celo VPN geeft je geen toegang tot buitenlandse Netflix-bibliotheken, maar wel tot de Nederlandse Netflix.
  • Je kunt BBC iPlayer en NPO Start openen met deze VPN.
  • Torrenting is toegestaan, maar is erg traag.
  • Celo VPN biedt ook proxyservers aan.

Celo VPN, Netflix en andere streamingdiensten

Gezien de kleine hoeveelheid servers hadden we weinig hoop dat Celo VPN Netflix en andere streamingdiensten zou weten te unlocken. We waren dan ook verrast dat we direct toegang kregen tot Netflix Nederland. Toegang tot andere Netflix-bibliotheken kregen we echter niet. We konden hierdoor niet genieten van Britse series of Amerikaanse films. Wil je graag toegang tot buitenlandse Netflix-bibliotheken? Dan raden we je een van deze Netflix-VPN’s aan.

Wel geven de Britse VPN-servers toegang tot BBC iPlayer. Helaas is de verbinding van Celo VPN relatief traag. Hierdoor konden we geen programma’s kijken zonder haperingen. Hetzelfde geldt voor NPO Start. We kregen wel verbinding met de online Nederlandse live tv, maar de verbinding was niet sterk genoeg om de uitzending af te spelen.

Celo VPN en torrents

Bijna alle VPN-servers van Celo VPN ondersteunen ‘peer-to-peer (P2P)‘-verkeer. Je moet dus anoniem torrents kunnen downloaden met deze VPN. Alleen de servers in de VS en Australië doen dit niet. Wij konden inderdaad torrentsites bezoeken die in Nederland geblokkeerd zijn, zoals The Pirate Bay.

Ook konden we torrents downloaden. Ondanks de vele seeders verliep dit proces echter erg langzaam. We raden je dan ook aan een andere VPN-dienst te gebruiken voor torrenting. Een van de beste torrenting-VPN’s is CyberGhost. Deze VPN is erg gebruiksvriendelijk en betaalbaar. Ook download je er torrents erg snel mee, als je verbonden bent met een server dichtbij.

Proxyservice

Als je een abonnement op Celo VPN hebt, kun je ook gebruikmaken van proxyservers. Op de website vind je een lijst met proxy’s die gebruikmaken van het SOCKS5-protocol. Het gaat om 9 proxyservers in de volgende locaties:

  • Canada
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Japan
  • Nederland
  • Singapore
  • Verenigde Staten
  • Zweden
  • Zwitserland

Binnen de Celo VPN app kun je ook handmatig proxy’s instellen. Je kunt hier ook kiezen voor HTTP-proxyservers.Wil je meer weten over het verschil tussen proxy en VPN, lees dan ons artikel over deze twee diensten.

V2Ray/VMess

Sinds 2020 werkt Celo VPN ook met Project V van het Chinese V2NET. Dit project omvat een netwerk aan proxyservers en encryptieprotocollen genaamd V2Ray. VMess is het zelfontworpen encryptieprotocol van dit project. Het is onduidelijk hoe veilig dit protocol is en hoe betrouwbaar Project V als geheel is, gezien de connecties met China.

V2Ray is een manier om zelf je eigen privacynetwerk te bouwen. Dit is dus alleen bedoeld voor technische gebruikers die zelf aan de slag willen met het opzetten van hun eigen VPN en proxyservers. Meer informatie over Project V vind je op de officiële website.

Conclusie – Onze ervaringen met Celo VPN

Celo VPN stelt ons zeer teleur na de claims die de provider maakt. Hoewel de VPN een prima beveiliging biedt, schiet het tekort op gebruikersgemak en snelheid. Ook krijg je slechts toegang tot erg weinig servers waarmee je grote streamingdiensten niet kunt unblocken.

We raden Celo VPN dus niet aan. Voor minder geld krijg je bij bijvoorbeeld Surfshark een veel betere service. Goede VPN-providers bieden bovendien vaak een geld-terug-garantie van 30 dagen, waardoor je de services een hele maand gratis uitprobeert.

Celo VPN review: veelgestelde vragen

Heb je een vraag over Celo VPN waar je snel antwoord op wilt? Kijk dan in onze FAQ.

Celo VPN is relatief betrouwbaar:

  • De service heeft een onduidelijk privacybeleid.
  • Het hoofdkantoor is gevestigd in Australië, wat niet ideaal is voor je privacy.
  • De VPN gebruikt sterke encryptieprotocollen.
  • De VPN houdt geen browserlogs bij.

Lees de volledige Celo VPN review voor meer informatie over deze VPN-provider.

Celo VPN heeft de volgende prijspakketten:

  • Een maand voor 6 dollar (ongeveer 5,91 euro).
  • Drie maanden voor 16,50 dollar (ongeveer 16,25 euro).
  • Zes maanden voor 32 euro (ongeveer 31,53 euro).
  • Een jaar voor 58 dollar (ongeveer 57,14 euro).

Bij al deze abonnementen krijg je toegang tot de gehele service op 8 apparaten. Ook heb je recht op een 10 dagen geld-terug-garantie.

Met Celo VPN konden we op de Nederlandse Netflix. De Amerikaanse of Britse Netflix konden we niet openen. Ook zijn de snelheden te inconsistent om goed te streamen.

Wil je een VPN om Netflix te kijken? Dan raden we je een van deze Netflix-VPN’s aan:

  1. NordVPN
  2. Surfshark
  3. CyberGhost
  4. Private Internet Access

Celo VPN heeft geen app voor Android of iPhone. Wel kun je de VPN handmatig instellen op deze mobiele apparaten. Dit is echter lastig, zeker voor niet technisch onderlegde personen.

Goede VPN-providers hebben een app voor smartphones. Als je een VPN wilt gebruiken op je telefoon of tablet, raden we je dus aan een van deze providers met speciale apps te gebruiken, waaronder NordVPN.

Persoonlijke meningen experts VPNgids.nl

“Lastig te navigeren software en inconsistente snelheden”
Onze score
4.5
Tamara
Tamara
Voor deze prijs verwachtte ik toch echt een betere service.
Voor deze prijs verwachtte ik toch echt een betere service.
Bezoek Celo VPN