Wil jij de finale van de wielervrouwen voor geen goud missen? Zo kijk je de finalerit, ook wanneer je op vakantie bent in het buitenland:
Geen Mont Ventoux voor onze Olympische wielervrouwen, maar wel kans op de gouden plak in de Finale wegwielrennen! De vrouwen rijden een andere finalerit dan de mannen, met 137 km en 2693 hoogtemeters. Dit is minder dan bij de mannen, maar dat betekent wel dat de finale niet per definitie op de benen van de klimmers geschreven is! Met razendsnelle dames als Marianne Vos en Demi Vollering betekent dat volop kans op de overwinning.
Waar en wanneer kijk ik de Olympische Spelen finale Wegwielrennen vrouwen?
De vrouwen starten op Zondag 25 juli, om 06:00 ’s ochtends Nederlandse tijd. In de lokale Japanse tijd start de wegwedstrijd om 13:00 en wordt gefinisht met een prachtig uitzicht op, je raadt het al, de wereldberoemde berg Mt. Fuji. Dat wordt een wekker zetten!
De wedstrijd is live te zien bij de NOS op NPO 1 en NOS.nl. Dit betekent dat je het ook eenvoudig kunt volgen via de NOS-app en de NPO start website en app.
De NOS laat vaak ook delen van andere gelijktijdige sporten zien, dus om echt geen seconde van de route te missen kun je terecht bij bij Eurosport en via de Eurosport Player.
Olympische Spelen finale Wegwielrennen vrouwen kijken in het buitenland
- Neem een abonnement op een goede VPN-provider, zoals Surfshark. Om geld te besparen kun je ook gebruik maken van een proefperiode bij Surfshark.
- Download en installeer de VPN-software.
- Open de app en log in.
- Maak verbinding met een Nederlandse server.
- Ga naar de NPO start website livestream.
- Geniet van onze Oranje snelheidsduivels!
Het Nederlands vrouwenteam wegwielrennen – een Oranje podium?
Het vrouwelijke wielerteam van de spelen in tokyo wordt al aangeduid als dreamteam! Onze dames hebben zelfs zoveel kans op het podium dat er zelfs stiekem wordt gehoopt dat ze zich naar een volledig oranje podium weten te fietsen. Het vrouwen voor de wegwedstrijden bestaat uit de volgende toptalenten:
– Marianne Vos
– Anna van der Breggen
– Annemiek van Vleuten
– Demi Vollering
Het wielrennen is natuurlijk niet de enige sport op de Olympische Spelen waar de Nederlandse bronzen, zilveren of gouden plakken op gaan stapelen. Alles over de Olympische Spelen kijken in het buitenland lees je hier.
