Wil je direct de beschikbare livestreams van de F1 GP van de Verenigde Staten bekijken? Klik dan op de knop hieronder om naar het overzicht met livestreams te gaan.
🠟 Meteen naar het livestream-overzicht 🠟
Zondag 19 oktober om 21:00 uur scheuren de coureurs over het Circuit of the Americas – een sprintweekend in Austin met de iconische heuveltop bij bocht 1. Piastri leidt het kampioenschap met 336 punten, gevolgd door teamgenoot Norris (314) en Verstappen (273) die terug wil slaan. Een race om niet te missen. Hier ontdek je hoe je de GP van de Verenigde Staten gratis kijkt zonder Viaplay-abonnement.
Kijk GP van de Verenigde Staten gratis in Nederland
Met een VPN krijg je toegang tot gratis buitenlandse F1-streams, zoals SRF uit Zwitserland.
- Kies een betrouwbare VPN zoals NordVPN. Perfect voor F1 dankzij snelle servers en stabiele verbinding met SRF.
- Download de VPN-app op je device (laptop, telefoon of smart-tv)
- Log in met je account.
- Kies een Zwiserse server voor toegang tot SRF.
- Open srf.ch en stream de GP van Austin gratis.
Waar kijk ik de GP van de Verenigde Staten?
In Nederland zit de GP van de VS achter een paywall bij F1 TV Pro of Viaplay. Maar het kan ook gratis! Hier zijn je opties:
| Zender | Kosten | Toelichting |
| SRF | Gratis (met VPN) | Zwitsers IP-adres nodig |
| ORF | Gratis (met VPN) | Oostenrijks IP-adres nodig |
| RTBF Auvio | Gratis (met VPN) | Belgisch IP-adres nodig |
| RSI La 2 | Gratis (met VPN) | Zwitsers IP-adres nodig |
| Viaplay | Vanaf €16,99/maand | Nederlands commentaar |
| F1 TV Pro | Vanaf €11,99/maand | Boordradio, alle camera’s |
| Let op: voor de gratis streams heb je een VPN nodig! | ||
SRF is de beste gratis optie voor de GP van de VS – meest stabiele F1-stream met een zeer hoge resolutie. Met NordVPN kies je een Zwitserse server en stream je de race zonder haperingen.
Gratis Formule 1 kijken: video-instructie
Bekijk de onderstaande video en ontdek hoe je binnen 3 minuten gratis F1-streams deblokkeert.
GP van de Verenigde Staten: wat moet je weten
Het Circuit of the Americas is een uitdagend circuit met 20 bochten en flinke hoogteverschillen. De iconische eerste bocht loopt steil omhoog, terwijl de esses-sectie technisch veeleisend is. Dit is een sprintweekend, dus er wordt zowel zaterdag als zondag geracet.
Oscar Piastri leidt het kampioenschap met 336 punten, gevolgd door teamgenoot Lando Norris met 314 punten. Max Verstappen is teruggevallen naar de derde plaats met 273 punten – een dramatische ommekeer na jaren van dominantie. McLaren heeft dit seizoen de snelste auto en beide coureurs strijden om de titel.
COTA belooft spektakel met zijn mix van snelle bochten, technische secties en lange rechte stukken waar ingehaald kan worden. Met het sprintformat en drie coureurs die om cruciale punten strijden, wordt het een spannend weekend in Austin.
Wil je niets missen van de Formule 1? Bekijk dan ons uitgebreide F1-artikel.

